Ayanlar besin pazarı

Firmamız 1972 yılından beri tarihi peynirciler çarşısı “nda hizmet vermektedir. Bu sektörde yerimizi alarak yarım asırlık bir tecrübe ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız

49 yıllık tecrübemizle van otlu peynir bal tereyağı ve organik ürünleri yaylalardan üreticiden tüketiciye özalp çatak gürpınar gorentaş köylerinde sofranıza kadar ulaştırıyoruz otlu peynirimiz kendine has mayasiyla endemik sifali bitkileriyle tatlandiriyoruz .

Van yöresi doğal ürünler üretim mamullerinin sunmanın gururunu yaşıyoruz insan sağlığı konusunda gönül rahatlığıyla alış veriş yapmak en büyük referansımızdır.

Müşteri memnuniyetini esas olarak kalite ve hızlı hizmet konusunda öncülüğü hedep almaktayız.

Misyonumuz

Kalite Anlayışını Sürekli Geliştirerek Kaliteli Ürünler Ve Hizmet Anlayışına Süreklilik Kazandırmak Ve Bunların Yani Sıra İnsana Ve Çevreye Duyarlı Öncü Ve Örnek Bir Şirket Olmak.
Doğru Kalite Fiyat Oranını Sağlayarak Geniş Ürün Yelpazesiyle Tüketici Beklentilerini En Üst Düzeyde Karşılamak

Vizyonumuz

Dünya genelinde hizmet veren Kültürünü Türkiye’nin Yanı Sıra Tüm Dünyada Tüketicilerle Buluşturup Müşterilerimize Kendilerini İyi Hissedeceği Ve Keyifle Tüketeceği Ortamlarda Sunarak Sektöründe En Beğenilen Ve Tercih Edilen En iyi Ve Yenilikçi Firmalardan MARKA Olmak